Polecamy szeroką bazę noclegową na terenie Rabki, Podhala i Ziemi Sądeckiej. Noclegi oferowane są w obiektach o różnym standardzie. Oferujemy noclegi w kwaterach prywatnych, gospodarstwach agroturystycznych, domach wczasowych, pensjonatach, apartamentach i budynkach sanatoryjnych. 
Mając zapewniony nocleg, skorzystaj z naszej oferty jednodniowych wycieczek

                                    Proponujemy noclegi:

 

 W sanatoriach:
       
LEŚNY LUDEK, JAGIELLONKA i ŚWIT       CASSIA     


   


 W domach wczasowych: 
Polecamy pobyty w domach wczasowych oferujących wczasy rodzinne, wczasy dla matki z dzieckiem, wczasy klimatyczne, wczasy lecznicze, pobyty dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży, oraz zakładów pracy.
Domy Wczasowe oferują noclegi w pokojach 1,2,3,4,5 osobowych z możliwością dostawek z zróżnicowanym standardzie. Pokoje z umywalkami, pokoje typu studio lub pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w TV, radia, wersalki lub tapczaniki, szafy ubraniowe, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, talerzyki, lampki nocne, dywaniki, lustra. Większość pokoi posiada balkony. W ośrodkach znajdują się sale TV z magnetowidem i dvd, stół do ping ponga , sale na disco lub wieczorki taneczne, bilard. Niektóre obiekty oferują letnie baseny kąpielowe. Obiekty oferują smaczne domowe posiłki. Teren wokół obiektów jest ogrodzony. Znajdują się tutaj place zabaw dla dzieci, boiska sportowe do piłki nożnej, siatkowe lub koszykówki, kręgi ogniskowe lub kamienne kominki do grilla. Obiekty posiadają bezpłatne parkingi dla samochodów osobowych i miejsca dla autokarów turystycznych

        

BENIA            
CEGIELSKI  
DANUSIA   
EXPLORIS  
JAN                
KARABELLA     

48 miejsc
198 miejsc
 37 miejsc

30 miejsc
84 miejsca

KREWSÓWKA 
MARIA
            

MARZENA      
PATRIA           
SOKOLICA        
STELLA            

35 miejsc
 
144 miejsca
90 miejsc
65 miejsc
50 miejsc
  

 

  W pensjonatach: 
Polecamy pobyty w Pensjonatach oferujących pobyty rodzinne, wczasy klimatyczne, pobyty lecznicze. Pensjonaty to obiekty oferujące pobyty o wyższym standardzie. Oferują noclegi w pokojach 1,2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w TV, radia, wersalki lub tapczaniki, szafy ubraniowe, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, talerzyki, lampki nocne, dywaniki, lustra. Większość pokoi posiada balkony. W ośrodkach znajdują się sale TV z magnetowidem i dvd, stół do ping ponga , bilard, sauna, sale na wieczorki taneczne. Niektóre obiekty oferują letnie baseny kąpielowe. Obiekty oferują smaczne domowe posiłki. Teren wokół obiektów jest ogrodzony. Znajdują się tutaj place zabaw dla dzieci, boiska sportowe, kręgi ogniskowe lub kamienne kominki do grilla. Obiekty posiadają bezpłatne parkingi dla samochodów osobowych i miejsca dla autokarów turystycznych.

  
ANIA
            
ANNA            
CASSIA         
ELA              

HANUSIA       
KATARZYNKA  
87 miejsc
26 miejsc
24 miejsca
74 miejsca
34 miejsca
16miejsc

PAPIERZÓWKA  
WIOSNA          
willa MEDICA    

ZAMECZEK        
ZOFIA             

ŻURAW    

32 miejsca
50 miejsc

15 miejsc
10 samodzielnych apartamentów
90 miejsc 

 W pensjonatach dla dzieci  (pobyty klimatyczne bez rodziców): 

         MAGDA    "U WUJASZKA" 

 W kwaterach prywatnych 
Polecamy noclegi na terenie Rabki Zdój i Ziemi Sądeckiej w pokojach 1,2,3,4,5 osobowych z możliwością dostawek o zróżnicowanym standardzie. Pokoje z umywalkami lub z pełnym węzłem sanitarnym. Noclegi oferujemy w pokojach gościnnych znajdujących się w kwaterach prywatnych ( oferujące najczęściej od jednego do pięciu pokoi z dostępem do ogólnej kuchni dla wszystkich pokoi gościnnych ) prywatnych domach ( oferujące pojedyncze pokoje, często z możliwością skorzystania z kuchni gospodarzy obiektu ), prywatnych willach gdzie można wynająć pojedynczy pokój, pokój typu studio ( dwa połączone ze sobą pokoje ), lub całe piętro ( dwa lub trzy pokoje plus kuchnia ). Niektórzy gospodarze oferują również smaczne domowe posiłki. Większość obiektów oferuje swoim gościom dostęp do ogrodu ( grill, leżaki, piaskownice, huśtawki, bezpłatny parking, w zimie sanki )

       

        

GOPR
HELENA   15 miejsc
JOTA   
ROZTOCZANKA
U KAZIMIERZA WÓJCIAKA

U KINGI
  
U JAŚKA  
U JÓZKA 
U KRYSTYNY WÓJTOWICZ  
U MARII WÓJCIAK
U ŁOJEWSKICH
U MIKULSKICH
U STASZKA
willa SŁONECZNA  (w Piwnicznej-Kosarzyska)

 W gospodarstwach agroturystycznych: 
Polecamy szeroką bazę noclegową w obiektach wiejskich Podhala, Orawy, Pienin, Gorców, Beskidu Wyspowego i Sądeckiego o zróżnicowanym standardzie i niskich cenach. Obiekty organizują przejażdżki konne, ogniska, łowienie ryb. Serwowane są smaczne domowe posiłki.
Obiekty polecane są przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej.

        CICHY ZAKĄTEK  

HANDZLÓWKA

 

W apartamentach (pokoje układ studio):
Apartamenty, pokoje typu studio i mieszkania znajdują się w kwaterach prywatnych, prywatnych willach, domach wczasowych i pensjonatach. Oferują one pobyty o wyższym standardzie. Oferują noclegi w jednym lub dwóch pokojach jedno do cztero osobowych i najczęściej z kuchnia do własnej dyspozycji. Pokoje wyposażone są w TV, radia, wersalki lub tapczaniki, szafy ubraniowe, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, talerzyki, lampki nocne, dywaniki, lustra. Większość pokoi posiada balkony.
Większość obiektów posiada dodatkowo sale TV z magnetowidem i dvd, oraz stół do ping ponga , bilard, sauna, sale na wieczorki taneczne. Niektóre obiekty oferują letnie baseny kąpielowe. Niektóre obiekty oferują smaczne domowe posiłki w ramach pobytu, inne natomiast same noclegi . Teren wokół obiektów jest ogrodzony. Znajdują się place zabaw dla dzieci, boiska sportowe, kręgi ogniskowe lub kamienne kominki do grilla. Obiekty posiadają bezpłatne parkingi dla samochodów osobowych.

  
        DW Ela     
        DW Maria
        OW Wiosna
 
        U Kingi
Pensjonat ANNA no.6  
Pensjonat ANNA no.8 
DW Benia ap.I
DW Benia ap.II 

TAKSA KLIMATYCZNA  3.00 zł.
 Inkasentami opłaty są kierownicy domów wczasowych, hoteli, pensjonatów, oraz innych jednostek tego typu.