Dom Wczasowy „ ELA” położony jest w centrum Rabki Zdrój u podnóży góry Bania. Obiekt składa się z dwóch budynków, stojących obok siebie połączonych ze sobą. Pokoje wyposażone są w TV SAT, wersalki, tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, wykładziny, lustra. Większość pokoi posiada balkony. Dom Wczasowy posiada własną stołówkę, oferującą smaczne domowe posiłki. W obiekcie znajduje się kawiarnia ze stołem bilardowym , stołem do ping-ponga i piłkarzykami. Do dyspozycji dzieci jest pomieszczenie do zabaw. W ogrodzie znajduje się zadaszona altana z ogrodowym grillem, letni basen kąpielowy o wymiarach 10x 4,5 metra i głębokości 1,20 metra oraz plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią. 
Obiekt jest ogrodzony z własnym parkingiem dla samochodów osobowych, który jest monitorowany przez całą dobę

POK. NR 4A 4,5osobowy 
łazienka-prysznic, TV, radio, czajnik, szklanki, balkon+ 1 wersalka+ 4 tapczaniki
  
POK. NR 6A 4,5osobowy 
łazienka-prysznic, TV, radio, czajnik, szklanki, balkon+ 1 wersalka+ 4 tapczaniki
  
POK. NR 9A 4,5osobowy 
łazienka-prysznic, TV, radio, czajnik, szklanki, balkon+ 1 kanapa+ 4 tapczaniki

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 20 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.