Komfortowy Ośrodek Wczasowy położony w ustronnym miejscu w Rabce, w otoczeniu zieleni. 
Ośrodek posiada 50 miejsc noclegowych 1,2,3,4,5-osobowych w tym dwa apartamenty ( 3 i 6-osobowy). Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w: TV, radio, czajnik, szklanki, wersalki lub łóżka małżeńskie, tapczaniki, szafy, stoliki nocne, lustra. Większość pokoi posiada balkony. Na miejscu znajduje się mini kawiarenka oraz stołówka z całodziennym wyżywieniem. Ponadto w obiekcie znajduje się sala konferencyjna, siłownia, stół do tenisa stołowego, mini sala gimnastyczna, pokój zabaw dla dzieci. Teren obiektu jest ogrodzony, oświetlony i zamykany na noc. W ogrodzie znajduje się: huśtawka, piaskownica, ławeczki, grill, krąg ogniskowy. 
Ośrodek Wczasowy prowadzi turnusy rehabilitacyjne (wpis do rejestru ośrodków nr OD/12/0056/07). Na miejscu znajduje się prywatny gabinet lekarski. Prowadzący go lekarz jest specjalistą od mikrokinezyterapii, schorzeń kręgosłupa i stawów 

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 30 minut znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko (Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości). Proponujemy skorzystanie z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok.25 min. W odległości ok. 800 m od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji - proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie.

W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Najbliższy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Szczególnie polecamy go dla dzieci i początkujących narciarzy. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski. 

 

CENNIK:
Z VAT

  

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
z łazienkami

DOROSLI

85.00 zł osobodzień

57.00 zł osobodzień

DZIECI do 12 lat

64.00 zł osobodzień

42.00 zł osobodzień

NOCLEGI (dorośli/dzieci)

POKÓJ 1-OSOBOWY

75.00 zł/ pokój

70.00 zł/ pokój

POKÓJ 2-OSOBOWY

120.00 zł/pokój

115.00 zł/pokój

POKÓJ 3-OSOBOWY

160.00 zł/pokój

155.00 zł/pokój

POKÓJ 4-OSOBOWY

190.00 zł/pokój

185.00 zł/pokój

APARTAMENT

250.00 zł/pokój

245.00 zł/pokój

WYŻYWIENIE
(3 x dziennie)

DOROŚLI

44.00 zł os/ dzień

44.00 zł os/dzień

DZIECI

26.00 zł os/dzień

26.00 zł os/dzień

USŁUGI DODATKOWE

Parking, plac zabaw, pokój zabaw, grill, ping-pong, sala gimnastyczna, leżaki, lodówka, biblioteczka. Za dopłatą – siłownia, sanki, rowery, pralka. Zwierzęta – 5.00 zł/doba