Kwatera znajduje się w strefie „A” uzdrowiska, w otoczeniu zieleni. Położona w dzielnicy willowej w odległości ok. 800 metrów od centrum Rabki. Obiekt jest ogrodzony, z dala od głównej drogi, blisko lasu z dogodnym dojazdem Z obiektu rozpościerają się wspaniałe widoki na Rabkę oraz otaczające ją góry. W sąsiedztwie znajdują się trasy turystyczne i rowerowe.

Obiekt dysponuje 12 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 2, 3 i 4-osobowym z możliwością dostawki. Na poziomie parteru znajduje się pokój 4-osobow. Dla tego pokoju przypada łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę i w.c. Pokój ten posiada również własne wyście do ogrodu z zadaszonym tarasem.
Pozostałe pokoje 2, 2 i 4 osobowe znajdują się na poziomie drugiego piętra.

Dla tych pokoi przeznaczona jest łazienka wyposażona w wannę z prysznicem umywalką i w.c. ). Pokoje wyposażone są standardowo w wersalki, tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, dywaniki, lampki nocne.

Na poziomie parteru na życzenie gości udostępniana jest kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, zlew z ciepłą wodą, kuchenkę mikrofalową. Do dyspozycji gości ogród z miejscem na grilla. Kwatera dysponuje własnymi miejscami parkingowymi.

   

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. W odległości 30 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ). 
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

 

CENNIK:
Z VAT

  

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

  
POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
bez łazienki

DOROSLI

30.00 zł nocleg

25.00 zł nocleg

DZIECI

30.00 zł nocleg

25.00 zł nocleg

USŁUGI DODATKOWE

Lodówka, czajnik, żelazko, grill – do dyspozycji gości. W pobliskim pensjonacie istnieje możliwość wykupienia wyżywienia.