Sympatyczny obiekt usytuowany na niewielkim wzniesieniu z pięknymi widokami na Rabkę. Pensjonat, posiada łącznie 34 miejsca w pokojach 2,3,4,5-osobowych. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, tzn. prysznic, umywalka, w.c., oraz balkon. Pokoje posiadają tapczaniki (w 3 pokojach dodatkowo znajdują się łóżka piętrowe), stoły, krzesełka, szafy, radio. Budynek posiada kartę kwalifikacyjną na kolonie, zielone szkoły. Organizowane są tu również wczasy rodzinne.

Obiekt posiada salę sportową wyposażoną w stół do ping - ponga, rower treningowy, ruchomą bieżnię, oraz wypożyczalnię sanek ( 30 sztuk ) - wszystko bezpłatnie do dyspozycji gości. Stołówka przeznaczana jest również na salę wykładową - posiada tablicę szkolną , telewizor, video, gry telewizyjne. Ze stołówki jest wyjście na taras gdzie znajduje się grill ogrodowy i ławeczki. Pensjonat posiada własny basen kąpielowy, oraz plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest ogrodzony, z dala od głównej drogi, z dogodnym dojazdem i własnym parkingiem. Pensjonat położony jest 10 minut od Rynku w Rabce.

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. Nieopodal znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko (Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości) – ok. 10 min marszu. Zapraszamy do zwiedzenia Skansenu Kolejowego znajdującego się w odległości ok. 30 minut marszu. Skorzystania z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok. 1 km. W odległości ok. 20 min. od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Najbliższy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Szczególnie polecamy go dla dzieci i początkujących narciarzy. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
z łazienkami

DOROSLI
DZIECI do 10 lat

65.00 zł osobodzień
55.00 zł osobodzień

50.00 zł osobodzień
45.00 zł osobodzień

NOCLEGI

DOROŚLI / DZIECI

30.00 zł nocleg

25.00 zł nocleg

ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY

Szkoła podstawowa

33.00 zł osobodzień

TERMINY
DO
UZGODNIENIA

Gimnazjum

34.00 zł osobodzień

Szkoły średnie

34.00 zł osobodzień

WYCIECZKI (2-3 DNI)

40.00 zł osobodzień

KOLONIA/ZIMOWISKO

42.00 zł osobodzień

USŁUGI DODATKOWE

siłownia: bezpłatnie; basen: bezpłatnie, zwierzęta – bezpłatnie, ping-pong, piłkarzyki, plac zabaw, miejsce na ognisko