Komfortowy pensjonat położony w dzielnicy willowej na skraju Parku Zdrojowego w otoczeniu zieleni oferuje pobyt w pokojach typu "studio". 

STUDIO nr 8 
4 - osobowe
- Pierwszy pokój 2 osobowy wyposażony jest w 2 tapczaniki
  1-osobowe, TV, telefon, ława,
krzesełka, lampka nocna,
   czajnik bezprzewodowy
- Drugi pokój 2 osobowy wyposażony jest w 2 tapczaniki 1-os.,
   szafy, lampka nocna
- łazienka z prysznicem, WC, umywalką

Pensjonat posiada własna stołówkę ze smacznymi domowymi posiłkami. Stołówka wyposażona jest w stoliki 4 i 6 osobowe. Wieczorami zapraszamy do skorzystania z sali bilardowej wyposażonej w stół 7 stopowy oraz kolorowy telewizor. 
Obiekt posiada siłownię wyposażoną w urządzenia treningowe firmy York, ruchomą bieżnię, rower treningowy, wioślarz. W pensjonacie znajduje się również sauna. Obiekt usytuowany jest w ogrodzie z huśtawką i miejscem na grill i ognisko. Przed domem znajduje się miejsce do parkowania samochodów.
W sąsiedztwie pensjonatu znajduje się sklep ogólnospożywczy, gospodarczy i fryzjer. W odległości ok. 500 m. znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy, który oferuje szeroki zakres zabiegów leczniczych: kąpiele, inhalacje, masaże itp.

   

 
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko. Proponujemy również skorzystanie z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok. 500 m. W bezpośrednim sąsiedztwie od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ). W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.