Komfortowy Ośrodek Wczasowy położony w ustronnym miejscu w Rabce, w otoczeniu zieleni.Na miejscu znajduje się mini kawiarenka oraz stołówka z całodziennym wyżywieniem. Ponadto w obiekcie znajduje się sala konferencyjna, siłownia, stół do tenisa stołowego, mini sala gimnastyczna, pokój zabaw dla dzieci. Teren obiektu jest ogrodzony, oświetlony i zamykany na noc. W ogrodzie znajduje się: huśtawka, piaskownica, ławeczki, grill, krąg ogniskowy.
Ośrodek Wczasowy prowadzi turnusy rehabilitacyjne (wpis do rejestru ośrodków nr OD/12/0056/07). Na miejscu znajduje się prywatny gabinet lekarski. Prowadzący go lekarz jest specjalistą od mikrokinezyterapii, schorzeń kręgosłupa i stawów.

APARTAMENT 6 osobowy nr 208
Apartament składa się z dwóch pokoi i łazienki:
  
- Pierwszy pokój 4-osobowy wyposażony jest w telewizor, radio, czajnik,
   szklanki, lodówkę, balkon, 3 wersalki 2 osobowe, ławę, pufy, dwie komody
  
- Drugi pokój 2-osobowy wyposażony jest w łoże małżeńskie, komodę,
   lampkę  nocną 
- Łazienka wyposażona w umywalkę, wannę i w.c. 
  
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 30 minut znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko (Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości). Proponujemy skorzystanie z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok.25 min. W odległości ok. 800 m od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji - proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie. W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Najbliższy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Szczególnie polecamy go dla dzieci i początkujących narciarzy. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.