Kwatera położona jest w dzielnicy Rabka – Ponice, w odległości ok. 2,5 km od centrum.
Położona jest nad górskim potokiem o nazwie Poniczanka, oraz w bliskim sąsiedztwie lasu.
Obiekt jest ogrodzony, z dala od głównej drogi, z dogodnym dojazdem. Dom stoi w ogrodzie, który jest do dyspozycji gości. Obiekt posiada 15 miejsc noclegowych w pokojach 3, 4, 5- osobowych z możliwością dostawki. Jeden pokój 3- osobowy znajduje się na poziomie pierwszego piętra. Pozostałe pokoje 3, 4, 5- osobowe znajdują się na poziomie drugiego piętra. Dla tych pokoi przeznaczona jest jedna duża łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę i w.c. ). Pokoje wyposażone są standardowo w: tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, czajniki bezprzewodowe, szklaneczki, telewizory.
Na poziomie parteru, na życzenie gości udostępniana jest kuchnia wyposażona w: lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, oraz wszystkie potrzebne naczynia, co umożliwia swobodne przygotowywanie posiłków.

Do dyspozycji gości jest duży ogród, w którym znajdują się drewniane góralskie ławy i stoły, oraz miejsce na grilla. Dzieci mogą skorzystać z placu zabaw znajdującego nieopodal w domu wczasowym, w którym można również wykupić wyżywienie. Kwatera dysponuje własnymi miejscami parkingowymi.
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 20 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. W odległości 40 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji (proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).

 

CENNIK:
Z VAT

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

 

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

CENA ZA CAŁEMIESZKANIE

250.00 zł

 

190.00 zł

USŁUGI DODATKOWE

Kuchnia do dyspozycji gości. W pobliskim pensjonacie istnieje  możliwość wykupienia wyżywienia.