Kwatera położona w dzielnicy willowej na zboczu góry Maciejowa w odległości ok. 600 m od centrum Rabki. Obiekt jest ogrodzony, z dala od głównej drogi, blisko lasu z dogodnym dojazdem. Z obiektu rozpościerają się wspaniałe widoki na Beskid Makowski z Babią Górą, Beskid Wyspowy z Luboniem Wielkim, Gorce z Maciejową, a przy dobrej widoczności można zobaczyć Tatry.
Kwatera jednorazowo może przyjąć 15 osób w 5 pokojach. Wszystkie pokoje znajdują się na poziomie pierwszego piętra. Są to pokoje 2, 3, 4 -osobowe z możliwością dostawki. Dwa węzły sanitarne znajdują się na przeciwko pokoi na korytarzu. Pierwszy - wyposażony w wannę umywalkę i wc., drugi - wyposażony w prysznic, umywalkę i w.c.
Na poziomie parteru, dyspozycji gości, znajduje się również kuchnia wyposażona w lodówkę, kuchenkę gazową, oraz wszystkie potrzebne naczynia co umożliwia swobodne przygotowywanie posiłków. Kwatera dysponuje również pokojem socjalnym, wyposażonym w fotele, ławę, kanapę oraz stołówką, gdzie można zjeść przygotowane posiłki oraz wypocząć oglądając telewizję, posłuchać radio lub poczytać książki korzystając w dużej biblioteczki.
Ośrodek położony pod lasem przy szlaku turystycznym na Turbacz. Dysponuje pokojami 2-, 3- i 4- osobowymi. 
Na miejscu stołówka ze smacznymi domowymi posiłkami. Do dyspozycji gości komputery, sprzęt RTV, stół do tenisa stołowego. Fachowa opieka pedagogiczna i lekarska. 
Obiekt organizuje kolonie oraz zimowiska dla dzieci z bogatym programem towarzyszącym.

Dom stoi w pięknym ogrodzie, który jest do dyspozycji gości. Przy domu znajduje się miejsce do parkowania samochodów, miejsce na grill i ognisko. W sezonie letnim działa basen kąpielowy dla dzieci.
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 30 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

 

CENNIK:
Z VAT

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

  
POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
bez łazienki

DOROSLI

27.00 zł nocleg

25.00 zł nocleg

DZIECI

27.00 zł nocleg

25.00 zł nocleg

USŁUGI DODATKOWE

Kuchnia, telewizor, biblioteka z książkami