Pensjonat komfortowy, posiada łącznie 31 miejsc w pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, tzn. prysznic, umywalka , w.c. Każdy pokój posiada wersalki lub tapczaniki (w 4 pokojach znajdują się łóżka piętrowe), stoły krzesełka, szafy, radio, większość posiada balkony. Na miejscu smaczne domowe posiłki: śniadanie, obiad, kolacja ( jarzyny z własnej szklarni ). W dużej oszklonej hali znajduje się plac zabaw dla dzieci, wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki, piaskownicę, stół do ping-ponga, drewniane stoły z ławami do odpoczynku oraz mały basen kąpielowy dla dzieci czynny w okresie letnim. Teren obiektu jest ogrodzony z dala od głównej drogi z dogodnym dojazdem i własnym parkingiem. Pensjonat jest położony 10 minut od Rynku w Rabce. Budynek aktualnie posiada kartę kwalifikacyjną na kolonie, zielone szkoły. Organizowane są tu również wczasy rodzinne.
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. Nieopodal znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko (Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości) – ok. 10 min marszu. Zapraszamy do zwiedzenia Skansenu Kolejowego znajdującego się w odległości ok. 30 minut marszu. Skorzystania z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok. 1 km. W odległości ok. 20 min. od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).

         

W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Najbliższy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Szczególnie polecamy go dla dzieci i początkujących narciarzy. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

  
CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

 

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE

DOROSLI

70.00 zł osobodzień

50.00 zł osobodzień

DZIECI do 10 lat

50.00 zł osobodzień

45.00 zł osobodzień

DZIECI do 2 lat

10.00 zł dzień

10.00 zł dzień

ZIELONE I BIAŁE SZKOŁY

Szkoła podstawowa

40.00 zł osobodzień

TERMINY DO UZGODNIENIA

Gimnazjum

38.00 zł osobodzień

WYCIECZKI (2-3 DNI)

45.00 zł osobodzień

KOLONIA/ZIMOWISKO

45.00 zł osobodzień

NOCLEGI ( POZA SEZONEM )

30.00 zł nocleg

 

USŁUGI DODATKOWE

basen: bezpłatnie, plac zabaw: bezpłatnie, zwierzęta nie są akceptowane,