Kwatera usytuowana jest w willowej dzielnicy Rabki-Zdrój o nazwie Nowy Świat, nieopodal Parku Zdrojowego. Stoi w ogrodzie z huśtawką, miejscem na ognisko i grilla oraz własnym miejscem parkingowym

Dom posiada 15 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4 osobowych ,w większości z balkonami. Pokoje znajdują się na poziomie I i II piętra (po trzy na każdym piętrze). Dla tych pokoi przeznaczone są po dwie łazienki ( jedna z kabiną, umywalką i w.c. ,druga z umywalką i w.c. ). Pokoje wyposażone są w TV, czajnik, szklan
ki, tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka. Ponadto do dyspozycji gości znajduje się lodówka, odkurzacz i deska do prasowania. Kwaterodawca udostępnia również swoją kuchnię, w celu zrobienia herbaty, kawy itp.
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. 

W odległości 30 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

 

 

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

 

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE

DOROSLI

27.00 zł nocleg

25.00 zł nocleg

DZIECI

20.00 zł nocleg

18.00 zł nocleg

USŁUGI DODATKOWE

Lodówka, huśtawka, piaskownica, grill. Zwierzęta nie są akceptowane.