położony jest w centrum Rabki Zdrój u podnóży góry Bania.
Obiekt składa się z dwóch budynków, stojących obok siebie połączonych ze sobą. Posiada około 100 miejsc noclegowych w 33 pokojach 2,3 i 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym w tym 3 pokoje typu studio 4, 5-osobowe ( 2-pokoje). Pokoje wyposażone są w TV SAT, wersalki, tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, wykładziny, lustra. Większość pokoi posiada balkony. W domu wczasowym mogą jednocześnie przebywać trzy grupy ( 50 osób, 30 osób, 20 osób ) nie przeszkadzając sobie nawzajem z uwagi na możliwość otwarcia osobnych wejść.
 

Dom Wczasowy posiada własną stołówkę, oferującą smaczne domowe posiłki. W obiekcie znajduje się kawiarnia ze stołem bilardowym , stołem do ping ponga i piłkarzykami. Do dyspozycji dzieci jest pomieszczenie do zabaw. W ogrodzie znajduje się zadaszona altana z ogrodowym grillem, letni basen kąpielowy o wymiarach 10x 4,5 metra i głębokości 1,20 metra oraz plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią.

Obiekt jest ogrodzony z własnym parkingiem dla samochodów osobowych, który jest monitorowany przez całą dobę. 
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 20 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).

W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

CENNIK:
Z VAT
   SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE- ŚWIĘTA
POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY
POKOJE 
z łazienkami
DOROSLI 70.00 zł osobodzień 55.00 zł osobodzień
DZIECI do 10 lat 50.00 zł osobodzień 40.00 zł osobodzień
DZIECI do 3 lat 22.00 zł 
bez wyżywienia
17.00 zł 
bez wyżywienia
ZIELONE i BIAŁE SZKOŁY Podstawowe 37.00 zł osobodzień TERMINY
DO
UZGODNIENIA
Gimnazja 38.00 zł osobodzień
Średnie 39.00 zł osobodzień
WYCIECZKI (2-3 DNI) 42.00 zł osobodzień  
KOLONIA/ZIMOWISKO 47.00 zł osobodzień  

USŁUGI DODATKOWE: Kawiarnia, grill., plac zabaw, sanki, parking. 
                              Bilard i piłkarzyki za dopłatą. Zwierzęta bezpłatnie