Dom Wczasowy “Maria” usytuowany jest w willowej dzielnicy Rabki-Zdrój o nazwie Nowy Świat, nieopodal Parku Zdrojowego. Stoi w dużym ogrodzie z placem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko i grilla oraz własnym miejscem parkingowym.

Dom posiada 22 miejsca noclegowe w pokojach 2,3,4 osobowych, w większości z balkonami, w tym studio 5 osobowe. Wszystkie pokoje znajdują się na poziomie I piętra. Dla tych pokoi przeznaczone są dwie łazienki ( jedna z kabiną, umywalką i w.c., druga z wanną, umywalką i w.c. ). Pokoje wyposażone są standardowo w wersalki, tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka. Studio składa się z dwóch pokoi z balkonami, łazienki i kuchni. Pokoje wyposażone są w tapczaniki, stolik, krzesełka, szafy ubraniowe i dywaniki. Każdy pokój posiada lustro, lampkę i szafki nocne. W domu wczasowym znajduje się ogólnodostępna sala telewizyjne, oraz telewizory, które można wypożyczyć od właściciela obiektu. Na miejscu znajduje się stołówka ze smacznymi domowymi posiłkami.
Istnieje możliwość rozszerzenia miejsc noclegowych korzystając z dwóch kwater znajdujących się w odległości 50 metrów. W pierwszym obiekcie znajduje się 12 miejsc noclegowych . W drugim obiekcie znajduje się 10 miejsc noclegowych.
  
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. W odległości 30 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).

W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

 

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE

DOROSLI

65.00 zł osobodzień

55.00 zł osobodzień

DZIECI 
do 8 lat

50.00 zł osobodzień

45.00 zł osobodzień

NOCLEGI

DOROSLI
DZIECI

30.00 zł nocleg 
(min. 2)

25.00 zł nocleg (min. 2)

ZIELONE i 
BIAŁE SZKOŁY

SZKOŁY
PODSTAWOWE

35.00 zł osobodzień

TERMINY DO UZGODNIENIA

SZKOŁY 
ŚREDNIE

36.00 zł osobodzień

WYCIECZKI

37.00 zł osobodzień

USŁUGI DODATKOWE

Parking, grill, piaskownica, huśtawka