Wieliczka

 Chochołów

Niedzicka

Polecamy szeroką ofertę wycieczek turystyczno krajoznawczych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych przebywających na terenie Rabki Zdrój i okolic. Oferujemy aktywny wypoczynek, korzystając z oferowanych przez nas propozycji w trzech grupach wycieczkowych: wycieczki piesze, wycieczki autokarowo-piesze, wycieczki autokarowe, oraz programów dodatkowych /ogniska góralskie, przejażdżki dorożkami, przejażdżki saniami, przejażdżki kucykami i końmi, przejażdżki quadami, nauka jazdy na nartach, nauka malowania na szkle, garncarstwo, rzeźba w drewnie czy haft /.

Codziennie zapraszamy Państwa na inną wycieczkę lub atrakcję turystyczną. Proponujemy duży wybór wycieczek pieszych po okolicznych górach. Zapraszamy na organizowane przez nas wycieczki autokarowe do najciekawszych miejsc na terenie Ziemi Sądeckiej / Pieniny, Spływ przełomem Dunajca, zamek w Niedzicy, Spisz, przełom rzeki Białki, Dębno Podhalańskie, Łopuszna - Izba Pamięci ks. Prof. J. Tischnera, Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej, Chochołów – żywy skansen Podhala, Kalwaria Zebrzydowska – Sanktuarium Maryjne, Wadowice – Muzeum Ojca Świętego Jana Pawła II, Wieliczka – Kopalnia Soli.

Proponujemy również wycieczki na zamówienie. To od Państwa zależy gdzie udamy się na wycieczkę. Oczekujemy ciekawych propozycji. Nasze wycieczki odbywają się już od 6 osób.

Zasięg terytorialny świadczonych przez nas usług jest spory. Doradzimy Państwu przy zwiedzaniu Podhala, Pienin, Orawy, Spisza, Ziemi Sądeckiej, oraz opowiemy o Beskidzie Żywieckim, Beskidzie Wyspowym, Gorcach, Pieninach i Tatrach.

Pomożemy również w zaplanowaniu wycieczek do Słowacji. Opowiemy miejscach które warto zobaczyć: jaskinie, zamki, jeziora, baseny termalne, koleje górskie i leśne, Parki Narodowe.

Zapraszamy również osoby które nie umieją same zaplanować sobie programu zwiedzania lub nie wiedzą w jakiej kolejności ułożyć program zwiedzania.

Posiadamy uprawnieniami Marszałka Województwa Małopolskiego D/218/2000/19/2004
(Koncesja na organizowanie imprez turystycznych na terenie Polski i Europy)