Ośrodek Wypoczynkowy " Patria " położony jest w otoczeniu zieleni. Odległość od centrum Rabki wynosi około 400 m. Ośrodek posiada około 63 miejsca w pokojach 2,3,4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w: TV, tapczaniki, sofy 2-osobowe, szafy, stoliki, szafki nocne, krzesełka, lampki nocne, dywaniki, lustra. Większość pokoi posiada balkony. Pokoje znajdują się na trzech kondygnacjach.

Na poziomie parteru znajduje się stołówka, sala telewizyjna ze stylowym kominkiem wyposażona w TV magnetowid i antenę satelitarną.

Obok budynku jest plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko i grill. Własny parking na samochody osobowe, oraz autokary. Przy obiekcie znajduje się sklepik ogólnospożywczy. Ośrodek posiada telefon na karty magnetyczne. 

Obiekt posiada aktualną kartę kwalifikacyjną na organizowanie zielonych i białych szkół, kolonii i zimowisk. zapewnia opiekę lekarską i pielęgniarską w przypadku pobytów leczniczych. 

 W odległości ok. 500 m. znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy, który oferuje szeroki zakres zabiegów leczniczych: kąpiele, inhalacje, masaże itp., które można wykupić ze zniżką, gdyż Ośrodek Wypoczynkowy Patria ma podpisaną umowę współpracy z Uzdrowiskiem Rabka S.A.

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 25 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko. Proponujemy również skorzystanie z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok. 800 m. W bezpośrednim sąsiedztwie od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).

W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
z łazienkami
osobodzień

DOROSLI

80.00 zł osobodzień

77.00 zł 

DZIECI do 14 lat

57.00 zł osobodzień

54.00 zł 

DZIECI do 7 lat

41.00 zł osobodzień

39.00 zł 

DZIECI do 3 lat

bezpłatnie

bezpłatnie

NOCLEGI
ze śniad.

DOROŚLI

58.00 zł nocleg ze śniad.

55.00 zł nocleg 

DZIECI do 14 lat

41.00 zł nocleg ze śniad.

39.00 zł nocleg 

DZIECI do 7 lat

31.00 zł nocleg ze śniad.

28.00 zł nocleg 

DZIECI do 3 lat

bezpłatnie

bezpłatnie

WYCIECZKI 

66.00 zł osobodzień

USŁUGI DODATKOWE

zabiegi lecznicze ze zniżką, parking, boisko, miejsce na ognisko, grill