Kwatera położona jest w dzielnicy Rabka – Ponice, w odległości ok. 2,5 km od centrum.
Położona jest nad górskim potokiem o nazwie Poniczanka, oraz w bliskim sąsiedztwie lasu.
Obiekt jest ogrodzony, z dala od głównej drogi, z dogodnym dojazdem. Dom stoi w ogrodzie, który jest do dyspozycji gości. Obiekt posiada 15 miejsc noclegowych w pokojach 3, 4, 5- osobowych z możliwością dostawki. Jeden pokój 3- osobowy znajduje się na poziomie pierwszego piętra. Pozostałe pokoje 3, 4, 5- osobowe znajdują się na poziomie drugiego piętra. Dla tych pokoi przeznaczona jest jedna duża łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę i w.c. ). Pokoje wyposażone są standardowo w: tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, czajniki bezprzewodowe, szklaneczki, telewizory.
Na poziomie parteru, na życzenie gości udostępniana jest kuchnia wyposażona w: lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, oraz wszystkie potrzebne naczynia, co umożliwia swobodne przygotowywanie posiłków.

Do dyspozycji gości jest duży ogród, w którym znajdują się drewniane góralskie ławy i stoły, oraz miejsce na grilla. Dzieci mogą skorzystać z placu zabaw znajdującego nieopodal w domu wczasowym, w którym można również wykupić wyżywienie. Kwatera dysponuje własnymi miejscami parkingowymi.
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 20 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. W odległości 40 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji (proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).

 

CENNIK:
Z VAT

  

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
bez łazienki

DOROSLI

28.00 zł nocleg

23.00 zł nocleg

DZIECI

25.00 zł nocleg

22.00 zł nocleg

USŁUGI DODATKOWE

Kuchnia do dyspozycji gości. Dzieci zniżka do 10 lat. W pobliskim pensjonacie istnieje możliwość wykupienia wyżywienia.