Kwatera położona jest w dzielnicy Rabka – Ponice, w odległości ok. 2,5 km od centrum.
Położona jest nad górskim potokiem o nazwie Poniczanka, oraz w bliskim sąsiedztwie lasu.
Obiekt jest ogrodzony, z dala od głównej drogi, z dogodnym dojazdem. Dom stoi w ogrodzie, który jest do dyspozycji gości.Obiekt posiada 11 miejsc noclegowych w pokojach 3 i 4 -osobowych z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje znajdują się na poziomie pierwszego piętra i posiadają balkony. Do pokoi prowadzi osobna wejście z własną klatka schodowa. Dla trzech pokoi przeznaczona jest jedna łazienka wyposażona w prysznic i umywalkę, oraz oddzielne w.c. ). Pokoje wyposażone są standardowo w tapczaniki, wersalki, szafy, stoliki, krzesełka. Na korytarzu znajduje się lodówka, czajnik bezprzewodowy i telewizor do dyspozycji gości.


Do dyspozycji gości jest ogród w którym znajdują się drewniane góralskie ławy i stoły, oraz miejsce na grill. Dzieci mogą skorzystać z placu zabaw znajdującego nieopodal w domu wczasowym, w którym można również wykupić wyżywienie. Kwatera dysponuje własnymi miejscami parkingowymi.
Dom usytuowany jest w dużym, pięknie utrzymanym ogrodzie z ławeczkami, huśtawkami, piaskownicą, boiskiem do piłki nożnej lub siatkówki oraz miejscem na grill i ognisko. Obiekt posiada własny bezpłatny parking dla samochodów osobowych.

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 20 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 40 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
   
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
bez łazienki

DOROSLI

28.00 zł nocleg

23.00 zł nocleg

DZIECI

25.00 zł nocleg 22.00 zł nocleg  

USŁUGI DODATKOWE: 
kuchnia do dyspozycji gości. Dzieci zniżka do 10 lat. W pobliskim pensjonacie istnieje możliwość wykupienia wyżywienia.