MIESZKANIE II
Dom wczasowy znajduje się w dzielnicy Rabki – Ponice ok. 2,5 km od centrum. Położony jest nad górskim potokiem Poniczanka, nieopodal lasu - 100 m.
Obiekt jest ogrodzony, z dala od głównej drogi z dogodnym dojazdem. Przy domu znajduje się parking dla samochodów osobowych.
Mieszkanie znajduje się na poziomie II piętra i składa się z dwóch pokoi i łazienki:
Pokój - 4 osobowy / łazienka-prysznic, 4 tapczaniki, TV, czajnik,
           szklanki /
Pokój - 4 osobowy / łazienka-prysznic, 4 tapczaniki, czajnik,
           szklanki, /

 

Do dyspozycji gości znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w której można samodzielnie przygotowywać posiłki. Istnieje również możliwość skorzystania z posiłków oferowanych przez gospodarzy obiektu.
Obok budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci wykonany z drewnianych beli. Jest tu zjeżdżalnia, drabinki do wspinania, ruchomy mostek, huśtawki, oraz piaskownica. Obiekt posiada dwie świetlice. Pierwsza wyposażona jest w sprzęt nagłaśniający do dyskotek, telewizor + sat, wideo, oraz kominek pokojowy. Druga świetlica posiada stół do ping- ponga. Obiekt posiada telefon na karty magnetyczne, które można kupić w obiekcie. Obiekt posiada studnię głębinową ze źródlaną wodą, dla dzieci polecamy świeże wiejskie mleko.
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 20 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 40 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki
jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.


CENNIK Z VAT
ZA CAŁE MIESZKANIE

CENA  W SEZONIE
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

CENA 
POZA SEZONEM

POZOSTAŁE TERMINY

NOCLEG 
BEZ WYŻYWIENIA

160.00 zł

130.00 zł

ŚNIADANIE

7.00 zł

7.00 zł

OBIAD

15.00 zł

15.00 zł

KOLACJA

7.00 zł

7.00 zł