Dom wczasowy znajduje się w dzielnicy Rabki – Ponice ok. 4 km od centrum Rabki. Położony jest wśród zieleni gór Gorców na niewielkim wzniesieniu, nieopodal lasu. 
Obiekt posiada łącznie 144 miejsca noclegowe, w 38 pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. w pokojach 2,3,4,5, 7-osobowych. Pokoje wyposażone są w: TV, tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, talerzyki, dywaniki, lustra. Większość pokoi posiada balkony. Na miejscu znajduje się stołówka oferująca smaczne, domowe posiłki.
Obiekt posiada 3 świetlice do prowadzenia zajęć lekcyjnych, kursokonferencji i imprez kulturalno-oświatowych. Posiada niezależną jadalnię na ok. 150 miejsc. W budynku znajduje się sala do ping-ponga, w świetlicach znajduje się TV SAT z wideo.
Położony wśród  zieleni Gorców, przeznaczony  dla zorganizowanych grup dzieci  i młodzieży. Obiekt o wysokim standardzie.  Wszystkie pokoje wyposażone w pełny  węzeł sanitarny (prysznic, wc, umywalka). Idealnie nadaje się do prowadzenia  kolonii, zimowisk, "zielonych szkół", wycieczek, wczasów rodzinnych. Obiekt  posiada 3 sale z przeznaczeniem do prowadzenia zajęć lekcyjnych,  imprez kulturalno-oświatowych oraz kursokonferencji. 
 Posiada 144 miejsca w 38 pokojach: 7-2 os., 
13-3 os., 7-4 os., 7-5 os., 4-7os.Do dyspozycji gości niezależna jadalnia na ok. 150 miejsc. 
W budynku znajduje się sala do ping-ponga, w świetlicach znajduje się TV SAT z wideo.
  Obiekt posiada teren ogrodzony z placem zabaw, ogródkiem, własną łąką do rekreacji oraz parking dla samochodów  osobowych i miejsce dla autokarów.  Obiekt oddalony 4 km od centrum Rabki. Dogodny dojazd do centrum  Rabki zapewniają regularnie kursujące mini-busy.  Możliwość przewozu dzieci na Zielone Szkoły z dworca PKP Chabówka do DW Marzena w cenie 100zł.  

Obiekt przyjmuje głównie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży ( zielone i białe szkoły, kolonie ), osoby dorosłe (pobyty integracyjne, pobyty okolicznościowe, sylwester). Budynek posiada teren ogrodzony z placem zabaw, ogródkiem, własną łąką do rekreacji, dużym zadaszonym paleniskiem z grillem, oraz parking dla samochodów osobowych i miejsce dla autokarów. Obiekt posiada studnię głębinową ze źródlaną wodą, dla dzieci polecamy świeże wiejskie mleko. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną. Dogodny dojazd do centrum Rabki zapewniają regularnie kursujące mini - busy. Istnieje również możliwość wynajęcia busa, który należy do obiektu. 
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 30 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 3 km znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

CENNIK:
osobodzień
z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁ. WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

  
POKOJE GOŚCINNE

DOROSLI

60.00zł 

50.00 zł 

DZIECI do 10l.

50.00zł 

40.00 zł 

  
ZIELONE i BIAŁE SZKOŁY

Szkoła podst

36.00zł 

 
 
TERMINY DO UZGODNIENIA

Gimnazjum

37.00zł 

Szkoły śred.

38.00zł 

WYCIECZKI (2-3 DNI)

40.00 zł osobodzień

KOLONIA/ZIMOWISKO

42.00 zł osobodzień

USŁUGI DODATKOWE

bilard: bezpłatnie