Kwatera usytuowana jest w zacisznym miejscu, w centrum uzdrowiska Rabka Zdrój, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Obiekt dysponuje 28 miejscami noclegowymi. w pokojach 2,3,4- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje usytuowane są na dwóch kondygnacjach. Na każdej z nich znajduje się kuchnia do dyspozycji gości, wyposażone w: naczynia, szkło, sztućce, kuchenkę 4-palnikową, lodówkę, stół, krzesła.

Każdy pokój posiada telewizor, czajnik bezprzewodowy, szklaneczki, lampki nocne, stoliki, szafy. Większość pokoi posiada balkony. Kwatera posiada duży ogród do leżakowania ( leżaki do wypożyczenia u kwaterodawcy ), z miejscem na grill. Ogrodzenie wokół budynku jest zamykane. Każdy gość otrzymuje swój własny klucz do bramy wejściowej. Wewnątrz ogrodzenia znajdują się miejsca parkingowe. W odległości 50 metrów od kwatery znajduje się stołówka gdzie można wykupić smaczne domowe posiłki.
W oparciu o umowę z NFZ obiekt realizuje na miejscu zabiegi rehabilitacyjne oraz fizykoterapeutyczne, takie jak kinezyterapia, elektroterapia, laser, pola magnetyczne, światłolecznictwo, masaż ręczny, masaż wibracyjny. Zabiegi prowadzone są przez fachowy personel Przychodni Chirurgicznej "Chiramed".

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 15 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko. Proponujemy również skorzystanie z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok. 800 m. W bliskiej odległości od obiektu znajduje się Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci z dużą ilością huśtawek, zjeżdżalni i przyrządów gimnastycznych. Znajduje się tu również miasteczko rowerowe z kortem tenisowym, kręgielnią, boiskiem piaskowym do siatkówki. W odległości 300 metrów jest basen kąpielowy otwarty, basen kąpielowy kryty ( 500 m ), lodowisko ( 200 m ).

Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
z łazienkam

DOROSLI

35.00 zł nocleg

30.00 zł nocleg

DZIECI do 10 lat

32.00 zł nocleg

26.00 zł nocleg

DZIECKO DO 2 LAT

16.00 zł nocleg

13.00 zł nocleg

USŁUGI DODATKOWE

Dwie kuchnie wyposażone we wszystkie potrzebne naczynia, czajnik bezprzewodowy, szklaneczki, miejsca parkingowe bezpłatnie. Obiekt poleca usługi rehabilitacyjne w porozumieniu z NFZ – bezpłatnie. Obiekt nie przyjmuje zwierząt