Willa " Katarzynka" to stylowy, drewniany dom, położony w centrum uzdrowiska Rabka.

Miła, domowa, kameralna atmosfera tego obiektu stwarza, że pobyt w nim daje możliwość świetnego relaksu i wypoczynku. Posiada łącznie 16 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych z pełnymi węzłami sanitarnymi trzy z nich posiadają balkony, a w każdym pokoju znajduje się odbiornik telewizyjny oraz łącze do sieci INTERNET. Willa prowadzi działalność przez cały rok, oferując wczasy rodzinne, pobyty dla "matki z dzieckiem" oraz organizując specjalne turnusy świąteczne. ównież bardzo smaczna i atrakcyjna kuchnia jest dodatkowym walorem tego obiektu. Budynek posiada stylową piwniczkę, pełniącą rolę regionalnej świetlicy (w której organizowane są bale sylwestrowe, dyskoteki, wieczorki zapoznawcze, a dla dzieci bale przebierańców ) letni ogródek, w którym są: ogrodowy kominek, huśtawki, karuzela, piaskownica, basenik dla dzieci ( w lecie ), stół do ping - ponga, a zimą sanki. Do dyspozycji wczasowiczów pralka automatyczna. Gospodarze obiektu organizują: ogniska, przejazdy dorożkami ( w okresie zimowym saniami ) oraz wycieczki piesze - za dodatkową opłatą. Teren wokół budynku jest ogrodzony, z możliwością bezpiecznego zaparkowania samochodów. 


  

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 30 minut znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko (Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości). Proponujemy skorzystanie z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok.25 min. W odległości ok. 500 m od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Najbliższy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Szczególnie polecamy go dla dzieci i początkujących narciarzy. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

 

 

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

  
POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

  
POKOJE GOŚCINNE
z łazienkami

DOROSLI

80.00 zł osobodzień

60.00 zł osobodzień

DZIECI do 10 lat

60.00 zł osobodzień

45.00 zł osobodzień

DZIECKO do 1 roku

15.00 zł nocleg (łóżeczko)

15.00 zł nocleg (łóżeczko)

NOCLEGI

DOROSLI / DZIECI

40.00 zł nocleg

40.00 zł nocleg

USŁUGI DODATKOWE

Ognisko i kapela góralska (zamiennie co 2 tydzień ), Internet bezprzewodowy, ping-pong, krzesełko do karmienia małych dzieci. Za dodatkową opłatą – dorożki lub kulig. Zwierzęta bezpłatnie.