Polecamy szeroką ofertę leczniczą Uzdrowiska Rabka S.A.       

Proponujemy trzy formy wypoczynku.

Pierwszy z nich to pobyt klimatyczny.
Pobyt w Rabce Zdrój możemy potraktować jako klimatyczny wykorzystując naturalne warunki atmosferyczne. Proponujemy pobyty w szeroko oferowanej przez nas bazie noclegowej: kwatery prywatne, domy wczasowe, pensjonaty, apartamenty, mieszkania połączone z aktywnym wykorzystaniem naturalnych walorów środowiska poprzez intensywne spacery po Parku Zdrojowym, okolicznych szlakach turystycznych, wykorzystując szlaki rowerowe. Taki aktywny pobyt z wykorzystaniem naturalnych walorów środowiskowych nazywamy pobytem klimatycznym. Spacerując lub spędzając czas na aktywnym uprawianiu sportu dotleniamy organizm i czerpiemy z naturalnych warunków środowiska wszystko co najlepsze.

Druga forma wypoczynku to pobyt prywatny z wykorzystaniem zabiegów leczniczych.
Proponujemy pobyty w szeroko oferowanej przez nas bazie noclegowej: kwatery prywatne, domy wczasowe, pensjonaty, apartamenty, mieszkania połączone z korzystaniem z zabiegów leczniczych w Zakładzie Przyrodoleczniczym. Po przyjeździe do Rabki udajemy się do Zakładu Przyrodoleczniczego gdzie po konsultacji lekarskiej otrzymują Państwo serie zabiegów leczniczych.


Tężnia solankowa

Trzecią formą wypoczynku to pobyt z wykorzystaniem bazy noclegowej Uzdrowiska Rabka S.A. 
Tutaj możemy zaoferować dwie formy wypoczynku:

  • Pierwsza to pobyt dla osób dorosłych z leczenia chorób w zakresie schorzeń dróg oddechowych i krążenia oraz z ogólnego stanu zdrowia. W ramach takiego pobytu zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienia ( zgodne z zaleconą dietą ), nadzór lekarski ( wizyta wstępna, zlecenia zabiegów, doraźna opieka lekarska w razie potrzeby, wizyta końcowa ), opieka pielęgniarska 24 godzinna, dwa zabiegi dziennie w ramach pobytu w Zakładzie Przyrodoleczniczym ). Pobyty organizowane są w sanatorium: „Jagiellonka” , „Świt”, Szpitalu Kardiologicznym.
       

  • Druga forma pobytu to turnusy dla dzieci z opiekunem ( mamą, tatą, dziadkiem, babcią lub opiekunem ) z leczeniem schorzeń dróg oddechowych, astmy i alergii u dzieci. W ramach pobytu zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie ( zgodne z zaleconą dietą ), nadzór lekarski ( wizyta wstępna, zlecenia zabiegów, doraźna opieka lekarska w razie potrzeby, wizyta końcowa ), opieka pielęgniarska 24 godzinna, dwa zabiegi dziennie w ramach pobytu w Zakładzie Przyrodoleczniczym ). Pobyty organizowane są w sanatorium: „Leśny Ludek”

 


"Świt"

"Leśny Ludek"

"Jagiellonka"

W ofercie Uzdrowiska Rabka znajdą Państwo szereg zabiegów z elektrolecznictwa, hydroterapii, światłolecznictwa, kinezyterapii, krioterapii oraz masaże, okłady, inhalacje, SPA i wellness.