Pensjonat położony jest na zboczu góry Krzywoń w otoczeniu zieleni. Odległość od centrum Rabki wynosi ok. 800 m. Obiekt składa się z dwóch budynków stojących obok siebie oddzielonych wspólnym podwórkiem.
Pensjonat posiada łącznie 91 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych ( 29 pokoi z łazienkami i 5 pokoi z 2 łazienkami na korytarzu ). Pokoje wyposażone są w TV, wersalki lub tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, talerzyki, lampki nocne, dywaniki, lustra. Większość pokoi posiada balkony. W ośrodku jest sala TV-SAT i magnetowid, tablica szkolna, stół do ping-ponga, oraz bilard. Na miejscu znajduje się jadalnia ze smacznymi domowymi posiłkami. Teren pensjonatu jest ogrodzony. 
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. Nieopodal znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko (Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości) – ok. 5 min marszu. Zapraszamy do zwiedzenia Skansenu Kolejowego znajdującego się w odległości ok. 20 minut marszu. Skorzystania z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok. 2,5 km. W odległości ok. 500 m od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
  
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Najbliższy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Szczególnie polecamy go dla dzieci i początkujących narciarzy. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.
  

 

CENNIK:
Z VAT

  

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

 

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
z łazienkami

DOROSLI

75.00 zł osobodzień

60.00 zł osobodzień

DZIECI do 10 lat

65.00 zł osobodzień

50.00 zł osobodzień

POKOJE GOŚCINNE
bez łazienki

DOROSLI

60.00 zł osobodzień

55.00 zł osobodzień

DZIECI do 10 lat

50.00 zł osobodzień

45.00 zł osobodzień

NOCLEGI

 

40.00 zł osobodzień

33.00 zł osobodzień

ZIELONE i BIAŁE SZKOŁY

Szkoły Podstawowe

40.00 zł osobodzień

TERMINY
DO
  UZGODNIENIA

 

Gimnazjum

45.00 zł osobodzień

 

 

Szkoły Średnie

45.00 zł osobodzień

 

WYCIECZKI (2-3 DNI)

 

50.00 zł osobodzień

 

KOLONIA/ZIMOWISKO

Szkoły Podstawowe

48.00 zł osobodzień

 

 

Gimnazjum

50.00 zł osobodzień

 

 

Szkoły Średnie

50.00 zł osobodzień

 

USŁUGI DODATKOWE

Dzieci nie korzystające z osobnego łóżka i wyżywienia (do 2 lat) bezpłatnie, telewizor, bilard - bezpłatnie, ping - pong - bezpłatnie, zwierzęta - bezpłatnie