Ośrodek Wypoczynkowy położony jest w ustronnym miejscu, a zarazem blisko centrum Rabki, w otoczeniu zieleni. Obiekt posiada łącznie 18 miejsc w pokojach 2 ,3, 4- osobowych w tym studio 6 osobowe z trasem widokowym. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje mają po ok. 16 m. kw. każdy. Wyposażone w: TV SAT, radio-budzik, czajnik, szklanki, wersalki lub tapczaniki, stoliki, szafki nocne, lampki. Większość pokoi posiada balkony. W ośrodku znajduje się pokój specjalnie przeznaczony do zabaw dziecięcych z piłkarzykami. W świetlicy znajduje się telewizor z anteną satelitarną. Również bardzo smaczna i atrakcyjna kuchnia jest dodatkowym walorem tego ośrodka. Obiekt jest ogrodzony a na jego terenie znajdują się: huśtawki, piaskownica, hamak, stół ping-pongowy, kamienny grill oraz namiot ogrodowy. „Zameczek” przyjmuje osoby na wczasy rodzinne (dla dzieci z wadą wymowy istnieje możliwość konsultacji logopedycznej).
    
W pobliżu obiektu znajduje się park zdrojowy z pięknym placem zabaw dla dzieci w odległości ok. 5 minut marszu, oraz Zakład Przyrodoleczniczy, gdzie można skorzystać z porady lekarzy specjalistów, oraz wykupić zabiegi, łącząc pobyt wypoczynkowy z zabiegami leczniczymi ( również dla dzieci ).

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 20 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 20 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości
i Muzeum Orderu Uśmiechu. Oferujemy bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

 

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

 

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
z łazienkami

DOROSLI

80.00 zł osobodzień

55.00 zł osobodzień

DZIECI do 8 lat

55.00 zł osobodzień

45.00 zł osobodzień

NOCLEGI

DOROSLI / DZIECI

45.00 zł nocleg

37.00 zł nocleg

USŁUGI DODATKOWE

W cenie pobytu 2 posiłki dziennie! Dzieci nie korzystające z osobnego łóżka i wyżywienia (do 2 lat) bezpłatnie. Na terenie obiektu pokój zabaw dla dzieci, świetlica z kominkiem, zwierzęta - bezpłatnie