Dom wczasowy znajduje się w dzielnicy Rabk – Ponice ok.2,5 km od centrum.
Położony jest nad górskim potokiem Poniczanka, nieopodal lasu - 100 m.
Obiekt składa się z dwóch budynków stojących obok siebie, oddzielonych wspólnym podwórkiem. Obiekt posiada 45 miejsc noclegowych w pokojach 3,4,5-osobowych. Pierwszy budynek ma 21 miejsca noclegowe w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym, oraz 13 miejsc noclegowych w pokojach typu studio. Drugi budynek posiada 11 miejsc noclegowych w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w: TV, tapczaniki, szafy, stoliki, krzesełka, czajniki, szklanki, talerzyki, dywaniki, lustra. Większość pokoi posiada balkony. Na miejscu znajduje się stołówka oferująca smaczne, domowe posiłki. Istnieje możliwość rozszerzenia ilości miejsc noclegowych o kilkanaście miejsc w dwóch sąsiadujących z obiektem kwaterach prywatnych.

Obok budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci wykonany z drewnianych beli. Jest tu zjeżdżalnia, drabinki do wspinania, ruchomy mostek, huśtawki, oraz piaskownica. Na terenie domu wczasowego znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkówki. Obiekt posiada dwie świetlice. Pierwsza wyposażona jest w sprzęt nagłaśniający do dyskotek, telewizor + sat, wideo, oraz kominek pokojowy. Druga świetlica posiada stół do ping ponga i może być wykorzystywana do zajęć lekcyjnych. Obiekt posiada telefon na karty magnetyczne, które można kupić w obiekcie. Obiekt posiada studnię głębinową ze źródlaną wodą, dla dzieci polecamy świeże wiejskie mleko. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną.
  
W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. W odległości 20 minut znajduje się ośrodek jazdy konnej, kryty basen kąpielowy, oraz Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi.
W odległości 40 min marszu znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko z Muzeum Osobliwości i Muzeum Orderu Uśmiechu. bogatą ofertę wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
 
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.
   

CENNIK:
Z VAT

  

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
z łazienkami

 

DOROSLI

60.00 zł osobodzień

45.00 zł osobodzień

DZIECI do 8 lat

50.00 zł osobodzień

40.00 zł osobodzień

POKOJE GOŚCINNE
bez łazienki (typ studio )

DOROSLI

50.00 zł osobodzień

42.00 zł osobodzień

DZIECI do 8 lat

40.00 zł osobodzień

35.00 zł osobodzień

NOCLEGI

DOROSLI / DZIECI

25.00 zł nocleg

20.00 zł nocleg

ZIELONE i BIAŁE SZKOŁY

Szkoły Podstawowe

32.00 zł osobodzień

TERMINY DO

UZGODNIENIA

  

Gimnazja

33.00 zł osobodzień

 

   

Szkoły Średnie

35.00 zł osobodzień

 

WYCIECZKI 
(2-3 DNI)

40.00 ZŁ osobodzień 

KOLONIA
ZIMOWISKO

42.00 zł osobodzień